Strona głównae-mailDrukuj 
  
 


Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Nasz zespół

Foto
Foto
Foto
Monika Bębenek, właścicielka Kwiaciarni Zielona Gęś. Umiejętności rozwija nieustannie, ostatnio na kierunku Experimental Plant Design w Norwegii. Stworzyła szkołę florystyczną Kwitnące Horyzonty. Międzynarodowy Sędzia Sztuki Florystycznej, mistrz florystyki, vice mistrz Polski we florystyce, egzaminator OKE, przewodnicząca Komisji Egzaminacyjnej Izby Rzemieślniczej w Opolu, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet. 

Ewa Bartosiak
, najdłużej w zespole Kwiaciarni Zielona Gęś, od początku czerpiąca z natury i jej ulubionych lasów. Konstruktorka, zawsze znajdzie ciekawe rozwiązanie techniczne, ciekawa roślin i nowości botanicznych. Otwarta na nowości i poszukiwania. Pracuje lekko,a jej specjalność to duże, niebanalne bukiety kwiatów.
Dyplomowana florystka, ukończyła wiele kursów i warsztatów i wciąż się szkoli.

Emilia Szecówka, najmłodsza w zespole Kwiaciarni Zielona Gęś, choć już z kilkuletnim doświadczeniem w układaniu kwiatów. W pracach odważna i poszukująca, jej specjalność to niewielkie obiekty, połączenia roślin z metalem i suchym materiałem. Bukiety spod jej ręki cechuje lekkość i swoboda.
Dyplomowana florystka, ukończyła wiele kursów i warsztatów i wciąż się szkoli.


Oto my w pracy! - kliknij, to zobaczysz, a najlepiej przyjdź:)

 

 
Logotel.: 77 455 69 13
e-mail: info@zielonages.com.pl


Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA